Herečka a zpěvačka Selena Gomez představuje naši další zastávku na poli účesů celebrit, které jsou mimochodem zde na blogu velmi oblíbené a těší se velkému zájmu. Ono, kdo by nechtěl vypadat jako celebrita :-)? Nádherný make-up, šaty a módní doplňky z posledních kolekcí a na hlavě moderní účes za několik tisíc. Pravděpodobně by se našla nějaká zarytý puritánka :-). Hvězda Seleny Gomez momentálně září velmi silně. Po medializovaném vztahu s Justinem Bieberem je na vrcholu. Slušná slečna skvěle nahradila bouřlivou a skandály ověnčenou Miley Cyrus. V článku si ukážeme 2 velmi rychlé účesy, které měla Selena několikrát na sobě.

Video návod na romantický účes pro dlouhé vlasy

Pro vytvoření romantického bočního copu budete potřebovat několik věcí. Nejdůležitější je žehlička na vlasy, kterou mírně zakroutíte lokny a to směrem od obličeje. Pravou sekci točíte po směru hodinových ručiček a levou proti. Po zvlnění vlasů s pomocí žehličky na vlasy přistoupíte k jednoduchému závěrečnému kroku. Všechny vlasy přemístíte na jednu stranu a stáhnete je do jednoho obřího culíku. Několik pramenů si nechte volných, protože s nimi obtočíte, ten obří. Konečná fáze je už velmi jednoduchá. Vše potřebné uvidíte ve videu. Účes hodnotím jako velmi jednoduchý a hlavně rychlý. Ve výsledku vypadá fantasticky. Doporučuji vyzkoušet jako účes do školy.

Účes pro dlouhé vlasy 2012 – opět inspirace podle Seleny Gomez

Druhý účes se mi líbí o něco méně, než ten první, ale stále je výborný a rozhodně bych si ho vzala na neutrální společenskou akci. Co se náročnosti týká, tak je ještě jednodušší. Budete potřebovat několik sponek, gumiček a jednu dekorativní květinku. Sprej na vlasy je samozřejmosti. Pokuste se vybrat gumičky,… v barvě vašich vlasů.

Budeme rádi za jakoukoliv připomínku v komentářích.

Podobné články